Hizmetlerimiz

TAŞIMA YEMEK

Şirketiniz çalışanlarının yemek ihtiyacı, kendi mutfağımızda ve gıda mühendisimiz denetiminde, hijyenik bir ortamda üretilir. Pişirildiği andaki lezzetini korumak için thermobox’lar içinde servis araçlarıyla istediğiniz saatte işyerinize ulaştırılır ve sizin yemekhanenizde personelinize servis edilir. Gerektiğinde firmamız tarafından yemekhanenizin temizliği ve yemek dağıtımı için personel tahsis edilir. Yemek sonrası kullanılan tüm ekipmanlar temizlenmek üzere geri getirilir, yemek hizmetleri ile ilgili olarak çalışan personelinizin öğle yemeği haricindeki mesai yemekleri, kahvaltı kumanya ve vardiyalı çalışanlarınızın tüm sıcak yemek ihtiyaçları Net Kurumsal Catering tarafından karşılanır.

YERİNDE ÜRETİM YEMEK

Orta ve büyük ölçekli işletmelerde anlaşmaya bağlı olarak varsa şirketinizin kendi mutfak ekipmanlarını kullanarak veya boş olarak tahsis edeceğiniz uygun bir alanda, kendi ekipmanlarımızla donatarak kuracağımız mutfakta kendi personelimiz ile sizlere yemek hizmeti sunmaktayız. Gözünüzün önünde yapılacak olan yemekte kullanılan yemek sarf malzeme kalite ve markalarını, hijyen ortamını gözlemleyebilecek, aşçılarımız sürekli kendi elinizin altında olacağından, ani karar verilen mesai yemeklerinizi veya dışarıdan gelen misafirlerinize anında yemek hizmeti alabileceksiniz. İşyerinizdeki çalışanlarınızın çalışma koşulları göz önüne alınarak, gıda mühendisimiz tarafından kalori hesaplaması yapılarak hazırlanan ve Şirketinizin yetkilisi tarafından onaylanmış olan aylık menü planı ile yemek hizmeti sunuyoruz.

toplu yemek     tabldot yemek

CATERİNG YEMEK

Catering, aslında hazır yemek tedariğinin geneline verilen isimdir fakat çoğunlukla yemek şirketleri tarafından firmalara verilen yemek hizmeti için kullanılır. Biz her türlü catering hizmetini sağladığımız gibi büyük çaplı organizasyonlar için ihtiyaç olan catering hizmetini de sağlamaktayız. Yani her anlamdaki catering hizmetini sunan bir firma konumundayız.

PAKETLENMİŞ YEMEK

Net Kurumsal olarak özellikle salgın döneminde firmaların ihtiyacı olan yüksek sayıda paketlenmiş yemek hizmetini karşılamak amacıyla pratik ve hijyenik son model yemek paketleme cihazlarını temin etmiş bulunmaktayız. Dolayısıyla şuanda yüksek kapasitelerde paketlenmiş yemek yapabilmenin neticesinde ister, benmari usülü, ister de paketlenmiş yemek şeklinde hizmet verebilmekteyiz. Bu tercihi tamamen müşterimize ve mevzuatlara bırakıyoruz. Bizler Net Kurumsal olarak koronavirüs salgını döneminde tüm tedbirleri eksiksiz olarak almaktayız. Zaten standart prosedürlerimizden olan maske, bone, eldivene ek olarak personellerimiz arasında da sosyal mesafe kuralını gözetmekteyiz.