Bu yazıda İstanbul’un Avrupa yakasında yemek şirketi arayanlar için bir takım ipuçları verilecektir. Avrupa yakası yemek şirketlerinin özellikleri nelerdir? Avrupa yakası yemek şirketlerinin listesine nasıl ulaşabiliriz? Avrupa yakası yemek şirketlerini seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

İstanbul Yemek Şirketleri

İstanbul, Türkiye’nin en büyük şehridir. Bir çok sektörün de en yoğun olarak bulunduğu ve fazla sayıda firma barındıran bir şehirdir. İstanbul’un Avrupa Yakası bile başlı başına bir şehir denilebilmektedir. Catering yemek sektörü de İstanbul’un diğer illere nazaran en fazla firma barındırdığı bir sektörü olup, bu yemek firmalarının da en fazla olduğu yer İstanbul Avrupa yakasıdır.

İstanbul Avrupa Yakası Yemek Şirketleri

İstanbul Avrupa yakası yemek şirketlerinin lokasyon dışında bir çok ortak özelliği mevcuttur. Doğal olarak en fazla şirketin barındığı bir bölgede yemek şirketlerinin farklılaşması ve yelpazenin genişlemesi olağan bir durumdur fakat özellikle rekabet koşulları bu firmaları bazı ortak noktalarda birleştirmiştir. Bunlardan en bilineni tabldot yemek fiyatlarıdır. İstanbul Avrupa Yakasında, standart 4 çeşit yemek hizmeti almak istiyorsanız oldukça düşük yemek fiyatlarına hizmet temin edebilirsiniz. Tabiki uygun fiyatın da kalite olarak bir yansımasını göreceksiniz. Kayıtlı ve belgeli iş yapan bir çok firma olduğu gibi merdiven altı yemek üretimi yapan da bir çok yemek şirketi bulunabilmektedir. Bu yemek şirketlerini birbirinden ayırt edebilmek de ufak bir takım detaylara bakarak kolaylıkla görülebilecek noktalarda saklıdır. Bu konuyla alakalı detaylı bilgiye “Doğru Yemek Şirketini Nasıl Buluruz?” isimli makaleden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca İstanbul Avrupa Yakası yemek şirketlerinin tamamını listelendiği ve Türkiye’deki diğer illerde bulunan yemek şirketlerine de ulaşabileceğiniz Yemek Firmaları Rehberi‘nden de yemek firmalarına ulaşabilmeniz mümkündür.

İstanbul Avrupa Yakasında Yemek Şirketlerinin Yoğun Olarak Bulunduğu Bazı İlçeler

Sarıyer Yemek Şirketleri

Şişli Yemek Şirketleri

Beşiktaş Yemek Şirketleri

Avcılar Yemek Şirketleri

Esenyurt Yemek Şirketleri

Hadımköy Yemek Şirketleri

Başakşehir Yemek Şirketleri

Bağcılar Yemek Şirketleri

Bahçelievler Yemek Şirketleri

Esenler Yemek Şirketleri

Eyüp Yemek Şirketleri

İlçelerdeki linke tıklayarak o bölgede hizmet veren Net Kurumsal Catering firmasından yemek hizmetiyle alakalı fiyat teklifi alabilirsiniz.