İstanbul bilindiği üzere en temel olarak ikiye ayrılır: Bunlar İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu Yakasıdır. Her sektör ve kategoride olduğu gibi yemek şirketleri sektöründe de yapı ve karakteristik olarak İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakası yemek şirketleri farklılık göstermektedir. Gerek hizmet kalitesi gerekse fiyat olarak sanki iki farklı şehirmiş gibi davranış sergilemektedir.

Anadolu yakası yemek şirketleri Anadolu yakasında yemek hizmeti veren yemek şirketleridir bu sebepten ötürü Avrupa yakasına hizmet noktasında zorlanabilmektedir. Çünkü iki kıta arasında her ne kadar köprüler olsa da ulaşım ve zaman açısından verimli bir hamle olmayacaktır. Bu sebepten ötürü İstanbul anadolu yakası için en doğru yemek şirketi bulma yöntemi gene anadolu yakasında bulunan catering yemek firmalarına ulaşarak hizmet almaktır.

İstanbul anadolu yakası yemek firması için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Anadolu yakasında bulunan mutfağımızdan gelecek yemeklerin sizleri ziyadesiyle memnun edeceğinden eminiz.

Net Kurumsal Catering (Anadolu Yakası Catering Firması)

Tel: 0212 438 09 54

Email: info [at] netkurumsal.com